S akční kamerou do vody

V létě mnoho lidí jezdí na dovolené a s sebou si berou také své akční kamery. Akční kamery mají spoustu možností, jak je využít. Nemusíte se omezovat natáčet super záběry jen ze země, ale také z vody. Co je k tomu potřeba? K akčním kamerám se dá koupit nejrůžnější příslučenství, které zajistí, že vaše záběry budou kvalitní a originální takřka odkudkoli. V tomto článku si řekneme více o tom, jak pořídit super záběry z moře, rybníka nebo jakéholikoli koupaliště.

Kvalitní příslušenství je nezbytnost

 

Akční kamera bez potřebného příslušenství je jako iPhon bez aplikací. Lze ji sice používat, ale nevyužijete naplnoijejí potenciál. Díky přísluslušenství můžete natáčet z nejrůznějších míst a z různých úhlů. 

Podvodní obal

Outdorové kamery patří do hlavně do akce, proto je kvalitní a odolné pouzdro nezbytností. Podvodní obal je perfektní vychytávka zejména, když se v létě chytáte někam k vodě. Díky podvodnímu obalu můžete točit například „blbnutí“ s přáteli nebo dětmi, nebo ho můžete využít i při potápění. Podvodní obaly se vyrábí pro všechny typy akčních kamer. Novinkou pro GoPro Hero tohoto léta je podvodní obal s rukojetí, díky kterému můžete pohodlně držet svojí akční kameru, i když budete mít na sobě třeba jen plavky a kameru tak nebudete moci nikam připevnit.

Foto - Podvodní obal (kryt) pro GoPro Hero 5  Foto - Podvodní obal pro GoPro Hero 4 sessionFoto - Podvodní obal pro GoPro Hero 5,GoPro Hero 6 a GoPro Hero 2018 pro zachycení hladiny vody

 

 

 

Potápěčské brýle

 

Další možností, jak zachytit ty nejlepší záběry zejména pod vodní hladinou jsou potápěčské brýle. Ty jsou speciálně navržené pro všechny modely akčních kamer. Mají dvojité sklo pro jasný a nezamlžený obraz. Potápčšské brýle se hodí pro všechny dospělé i děti, jejich utěsnění zajišťuje vodotěsnost díky pružné a měkké silikonové těsnící gumě. Manipulace s potápěčskými brýlemi je více než snadná a zvládne ji i dítě. S jejich pomocí budete mít památku na celý život.

Foto - Potápěčské brýle pro akční kamery - žluté Foto - Potápěčské brýle pro akční kamery - černé

Plovák

 

Plovák pro sportovní kamery je ideální volbou k moři, do bazénu nebo rybníku. Kamery s tímto držákem plavou na hladině a nikdy se tak nestane, že by se kamera potopila. Díky plováku můžete zachycovat své zážitky bez jakáchkoli problémů. Plovák je vyrobený z pevného a kvalitního plastu zářivé barvy, aby se neztratil a byl vždy v dohledu.

 

Hlídat dostupnost